Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sledujte pravidelně, průběžně aktualizujeme.

Pokud není u koncertu uvedeno jinak, začátek je ve 21:00.
V závorkách za městy jsou napsány okresy dle starých SPZ automobilů.


PROSINEC
5.       Chroboly u Prachatic + Gallileo     T
6.       Kovářov - mikulášská (PI) + Matyas     T
12.     Kostelec u Holešova (KM) + Motus     T
19.     Mrákov (DO) + Matyas     T
20.     Čáslavice (TR) + Zeus     T
21.     Vacenovice (HO) + Stíny     - soukromá akce
23.     Vlkoš (HO) + Stíny     T
25.     Chotutice (KO) + Stíny     T
26.     Blažovice (BO) + Stíny     T
27.     Lukavec (PE) + Adrien     T
28.     Neznašov () + Krypton     T
29.     Dvorec u Nepomuku (PJ) + Gallileo     T
30.     Topolná (UH) + Darkil

2009
LEDEN
10.     Březolupy (UH) + Sára
16.     Zlín (ZL) - Golem
23.     Batelov (JI) + Skrze Srdce     T
24.     Čelákovice (PH) + Sada

ÚNOR
13.     Zborovice (KM) + Stíny     T
14.     Topolná (UH) + support
20.     Slušovice - Sud (ZL) + support     T
21.     Valašské Klobouky () - Klobůčan - festival     T
27.     Vřeskovice (KT) + Gallileo     T
28.     Červený Hrádek () + Gallileo     T

BŘEZEN
6.       Újezd u Plánice (PN) + Matyas     T
7.       Hříšice (JH) + support     T
13.     Kostelany nad Moravou (UH) + Stíny     T
14.     Senohraby u Prahy () + Projekt 76
20.     Zásmuky (KO) + Adrien     T
21.     Dlažov (KT) + Matyas     T
27.     Aš () + support     T
28.     Míškovice (KM)

DUBEN
4.       Vlašim - sokolovna (BN) + ProMěNY     T
10.     Švihov (RA) + Matyas     T
11.     ???
12.     Jistebnice (TA) + support     T
17.     Klášter u Mnichova Hradiště () + support
18.     Čepřovice (ST) + Matyas     T
24.     Krásná Hora (HB) + Adrien     T
25.     Kovářov (PI) + Matyas     T

KVĚTEN
2.       Kramolín () + Gallileo     T
6.       Ostrava - majáles (OV)
8.       Němčice u Netolic (PT) + Matyas     T
9.       Nové Syrovice (TR) + Stíny     T
15.     Puklice (JI) + Stíny     T
16.     Dvorec u Nepomuka (PJ) - pouťová + Stíny     T
22.     Čejkovice (HO) - vinné trhy + Stíny     T
23.     Topolná (UH) + support     T
29.     ???

ČERVEN
5.       Vepřová (ZS) + support
6.       Plumlov () + support     T
12.     Ústí nad Orlicí (UO) - festival
13.     Milovice (BV) - festival Votvírák
           Nové Dvory (KH) + Adrien     T
19.     Kamenná u Tasova (ZS) + Stíny     T
20.     Mořkov () + Stíny     T
26.     Třinec (FM) - Festival
27.     Ratíškovice (HO) + Stíny     T

ČERVENEC
3.       Záhorovice (UH) + support
4.       Radvanice u Trutnova () - festival
          Keblov () + Matyas    T
5.       Nedvědice () - festival
10.     Holubice u Kralup nad Vltavou () + support     T
11.     Veselí nad Moravou (HO) + support     T
17.     Fryšták (ZL) + support     T
18.     Topolná (UH) + support     T
24.     Žlutice () - autokemp + support     T
25.     Malá Skála () - festival
           Planá nad Lužnicí () - festival
           Živanice () + support     T
26.     Kostelec u Kyjova (HO) - festival 18:00
31.     Hořepník () + support     T

SRPEN
1.       Ježov () + support     T
7.       Karolín () + support     T
8.       Bílovice (UH) - Benátská noc + support     T
14.     Ratíškovice (HO) + Stíny     T
15.     Vizovice (ZL) - festival
           Nevojice () + Stíny     T
16.     Prčice () - pouťová + support     T
21.     Tečovice (ZL) + support     T
22.     Záhorovice (UH) + support     T
28.     Dobrohostov (HB) u Havlíčkova Brodu + support     T
29.     Hlinsko () + support     T



SPZ - Město :

BN - Benešov, BE - Beroun, BK - Blansko, BM,BS - Brno město, BZ - Brno město, BI,BO - Brno okres, BR - Bruntál, BV - Břeclav, CL - Česká Lípa, CB,CE - České Budějovice, CK - Český Krumlov, DC - Děčín, DO - Domažlice, FM - Frýdek Místek,HB - Havlíčkův Brod, HO - Hodonín, HK, KR - Hradec Králové, CH - Cheb, CV -Chomutov, CR - Chrudim, JN - Jablonec nad Nisou, JE - Jeseník, JC - Jičín, JI - Jihlava, JH - Jindřichův Hradec, KV - Karlovy Vary, KI,KA - Karviná, KD,KL - Kladno, KT - Klatovy, KO - Kolín, KM - Kroměříž, KH - Kutná Hora, LB,LI - Liberec, LT - Litoměřice, LN - Louny, ME - Mělník, MB - Mladá Boleslav, MO - Most, NA - Náchod, NJ - Nový Jičín, NB - Nymburk, OL,OC - Olomouc, OP Opava, OT,OV - Ostrava, PA,PU - Pardubice, PE - Pelhřimov, PI - Písek, PJ - Plzeň jih, PM,PN - Plzeň město, PS - Plzeň sever, A - Praha město, PH,PY - Praha východ, PC,PZ - Praha západ, PT - Prachatice, PR - Přerov, PB - Příbram, RA - Rakovník, RO - Rokycany, SO - Sokolov, ST - Strakonice, SY - Svitavy, SU - Šumperk, TA - Tábor, TC - Tachov, TP - Teplice, TR - Třebíč,
TU - Trutnov, UH - Uherské Hradiště, UL,US - Ústí nad Labem, UO - Ústí nad Orlicí, VS - Vsetín, ZN - Znojmo.